תקרות גבס מיוחדות

פגישת יעוץ חינם

054-600-6760

תקרות גבס מיוחדות

אם אנחנו מעוניינים לתת לתקרה ייחודיות, תקרות גבס מיוחדות יכולים לתת לנו את הפתרון הזה, לאור העובדה שכול התקרות המעוצבות נבנות על ידי גבס, עם הגבס נוכל ליצור מראה אקסקלוסיבי בזכות העובדה שהגבס הוא חומר גמיש וניתן להטמיע בו שלל עיצובים מיוחדים לדומה תקרה צפה עם תאורה נסתרת ועוד הרבה דוגמאות אשר נציג בפניכם.

אנחנו כאן בכדי לייעץ לכם על הטרנדים האופנתיים העכשווים שקיימים בשוק בשביל שחלל התקרה יקבל את המראה האולטימטיבי היאה לתקרת גבס מיוחדת.

סוגי הנמכות תקרה

כיום יש מאות סגנונות עיצוביים בכדי להביא לתקרה את המראה המושלם, אנו נציג בפניכם את שלל האופציות אשר קיימות כיום ונוכל לתכנן יחד ולהמחיש איזה תקרה תצא הכי מושלמת עבור התקרה שלכם.

אנו עובדים גם אם מעצבות שכך תוכלו להביא לנו סרטוטים ואני נבצע לפיהם ואם ברצונכם על המלצה למעצבת טובה אתם יכולים לפנות אלינו ונמליץ לכם.

תקרת גבס תלויה

תקרת גבס תלויה כשמה כן היא זו תקרת גבס התלויה בתקרה המקורית של הבית ומתבצעת לרוב בכדי לתת נירות אקסקלסיבית למראה התקרה, או לחפות את התקרה הקיימת כדי לחסות פגמים או צינורות שאנו מעוניינים להסתיר.

תאורה לתקרה

בשביל להדגיש את עבודת הגבס ובשביל לתת לדירה חזות אשר תשאיר את הנוכחים פעורי פה, תאורה נכונה עם תקרת גבס יכולה להוות לכם את הפתרון הנכון, ברגע שנטמיע בתוך הגבס תאורה הן תאורת ספוטים והן תאורה שקועה בגבס אנו נוכל להפוך את ביתכם מקצה לקצה וכך הוא יקבל את הניראות האידיאלית אשר מתאימה לתקרה גבס מעוצבת.

תקרת גבס עם תאורה נסתרת

תאורה נסתרת בתקרה זה דבר שתפס פופלריות רבה בשנים האחרונות, בזכות המראה המדהים אשר הוא יוצר ובעזרת אפקטים מיוחדים אשר אפשר להטמיע בתוך הגבס, וגם התאורה הנסתרת מוסיפה הרבה אור לחלל החדר או הסלון ובזכות האלמנטים הקטנים האלה הניראות של הבית או המשרד יוצר אווירה מושכת ותענוג להישאר .

תקרת גבס מחורר

תקרת גבס מחורר מדובר בתקרה גבס אשר קיימים בה חורים וגורמים לתקרה למראה שונה וניראות מעניינת לרוב משתמשים בה למסדרונות אולמות אירועים תקרות בניינים ועו..

תקרה מרחפת

תקרה מרחפת זו תקרה אשר נותנת לנו דימוי של תקרה אשר אינה תלויה בדבר ובכך היא מתייחדת ונותנת לחלל מראה מדהים במיוחד עם מוספים לה אפקטים מיוחדים כמו תקרה צפה עם תאורה נסתרת.

אנחנו עובדים גם עם מעצבות ובכך תוכלו לתת לביתכם את המראה כמו שתכננתם עד הפרטים הקטנים.

תקרות גבס מיוחדות או כל סוגי הנמכות תקרה לדוגמא תקרת גבס תלויה תקרת גבס עם תאורה נסתרת תקרה מרחפת מבצעים רק אצל "י מ ייחודיות מהגבס" זה המקום שמתמחים בעבודות גבס וצביעת דירה