תקרות גבס דקורטיביות

פגישת יעוץ חינם

054-600-6760

תקרות גבס דקורטיביות

תקרות גבס דקורטיביות אלה הם תקרות גבס מיוחדות המעוצבות באופן דקורטיבי וכך נותנות למראה התקרה ניראות אשר מושכת את העין ברגע שמתבוננים בה.

ברגע שהחלטתם לבצע תקרה גבס דקורטיבית אתם מצפים שהתקרה תצא הכי מושלמת שאפשר

וזה בדיוק המקום הנכון אנחנו מבצעים ללקוחות שלנו תקרות גבס דקורטיביות ברמה הגבוהה ביותר.

הנמכות תקרה דקורטיביות

כשאנחנו מעוניינים לבצע הנמכות תקרה דקורטיביות אנחנו רוצים שהתקרה תצא הכי מדהימה וייחודית וכאן בדיוק "ימ ייחודיות מהגבס" נכנסת אצלנו עבודות הגבס הם ברמה מעל כולם.

כיום שהנמכת תקרה נהיה דבר שבשגרה אנו מעדיפים לעשות זאת בצורה ייחודית כדי שהנמכת התקרה תצא דקורטיבית ככל האפשר  לדוגמה תקרה צפה עם תאורה נסתרת

אנחנו מעוניינים לעשות לכם את ההנמכה תקרה לייחודית ככל האפשר ובזה אנחנו נעזרים בשלל אלמנטים עיצובים אשר נותנים לנו את האופציה לעשות לכם את התקרה למושלמת ,

כיום שאפשר לבצע הנמכת תקרה דקורטיבית על ידינו אז קבלת ההחלטה נהיית יותר פשוטה והמחיר נהיה יותר אטרקטיביים בזכות היתרונות אשר אנחנו מביאים איתנו שזה אומר אנשי גבס מהטובים שקיימים בתחום ועוד שלל יתרונות.

הנמכת תקרה דקורטיבית

בין שלל האפשרויות אשר קיימות כיום בכדי לתת לתקרה מראה ייחודי, זה הנמכת תקרה דקורטיבית אשר מעניקה לתקרה נראות ייחודית ומעניינת,

בין האופציות הבולטות אשר יש בהנמכת תקרה דקורטיבית, היא לתת אלמנטים עיצובים אשר יתנו את הנרות המושלמת שמגיע לתקרה שלכם.

דוגמה לתקרת גבס דקורטיבית

עבודות גבס תקרה צפה בעלת שני קומות עם תאורה נסתרת אשר מוטמע בטוחה בחזית התקרה ספוטים בשלל צבעים אשר מהווים לנו תאורה מיוחדת .

חיפוי גבס

היום בדירות החדשות שנבנות חיפוי גבס זה הסטנדרט בזכות הנרות אשר הוא יוצר ובזכות כלות העבודה ועוד שלל יתרונות שהגבס מביא איתו.

חיפוי גבס דקורטיבי

יש לנו את האופציה לעשות חיפוי לקיר בעזרת לבנים שזה יכול לצאת מראה סביר וסטנדרטי

ויש לנו את האופציה לעשות חיפוי בעזרת לוחות גבס ולעשות עליהם עיצובים דקורטיביים, לא סתם הגבס נהיה כל כך נפוץ בימינו ואחת הסיבות היא כי הגבס גמיש וניתן לבצע עליו כל מה שעולה ברוחינו.

תקרת גבס עם ספוטים

כדי להבליט את עבודת הגבס תאורה יכולה להוות לנו את התשובה הנכונה, וכיום שקיימים מאות סוגים של גופי תאורה ועוד שלל ספוטים בשלל צבעים וגוונים, ההמלצה שלנו מבין כל המבחר הגדול הזה זה ספוטים אשר מוטמעים בתוך הגבס וכך זה יוצר תאורה אשר מדמה כאילו היא בתוך הגבס.

אצלנו תקבלו יותר

אנחנו נעניק לכם שירות ויחס אישי ברמה גבוהה כדי להבין את הרצונות שלכם שנוכל להגיע לתוצאה שייחלתם לה.

אצלנו המחיר תמיד יותר זול מכל המתחרים בזכות העובדה שיש לנו הרבה לקוחות וזה גורם למחירי החומרים להיות זולים.

איכות החומרים עומדת אצלנו תמיד בראש סדר העדיפות כי אנחנו מעוניינים שגם בעתיד שתרצו לעשות עוד עבודה אנחנו נהיה האופציה הראשונה שלכם.

מקצועיות בעבודות גבס זה אחד הכללים הראשונים שחייב להשים בהם דגש בגלל העובדה שהעבודות גבס לא מקצועיות לא יהיו כמו שתכננתם.

אחריות

אנחנו מאמינים בעבודה שלנו ובגלל העובדה הזאת אנחנו נותנים אחריות לכל עבודה שאנחנו מבצעים.

אז אם ברצונכם לבצע תקרות גבס דקורטיבית או הנמכות תקרה דקורטיביות או סתם חיפוי גבס דקורטיבי  אתם בדיוק במקום הנכון אצלנו אנחנו נבצע לכם את העבודה בזריזות ויסודיות אז נשאר לכם רק להתקשר ואנחנו נשמח לשמוע מכם.