תקרות גבס במטבח

פגישת יעוץ חינם

054-600-6760

תקרות גבס במטבח

היום שהגבס כל כך פופולרי, תקרה גבס במטבח נמצאת כמעט בכל בית, עקב העובדה שהתקרה המקורית (שמדובר על תקרת לבנים) לא יכולה להיות כמו תקרת גבס כי תקרת גבס מהווה לנו את הניראות המושלמת וגם מתמודדת יפה מאוד מול התנאים אשר קיימים בטבח.

תקרת גבס במטבח

תקרה גבס במטבח יכולה לתת למראה המטבח מראה מרענן ויוקרתי, ולא סתם בכך שבכול הדירות החדשות מתקינים תקרת גבס במטבח, חוץ מהעובדה שהגבס נותן ניראות יותר אקסקלוסיבית ניתן להטמיע בתוך תקרת הגבס שלל אפקטים מרהיבים אשר יכולים לתת למטבח שלכם את הניראות המושלמת שמגיע לה.

תקרה צפה במטבח

אם ברצונכם לתת למטבח מראה מרהיב אשר ישאיר את המתבוננים פעורי פה, תקרה צפה במטבח יכולה לתת לכם את הפתרון הזה, בעבודות גבס בתקרה צפה ניתן להוסיף הרבה אלמנטים עיצובים הן מבחינת תאורה ואם מבחינת עיצוב.

הנמכת תקרה מגבס במטבח

כיום שהגבס כל כך פופולרי הנמכת תקרה מגבס במטבח נייה דבר שבשגרה עקב העובדה שרבים רוצים להעניק לדירה את הניראות המושלמת.

הנמכת גבס מעל ארונות מטבח

כשיש חלל ריק בין התקרה לארונות המטבח העצה האולטימטיבית שניתן לבצע זה הנמכת גבס מעל ארונות מטבח עם תאורה במקום שיהיה חלל ריק יהיה עיצוב דקורטיבי אשר יתן למטבח נירות ייצוגית ואסטטית.

הנמכת תקרה במטבח

כיום אשר רוצים לתת ניראות עיצובית יוקרתית, הנמכת תקרה במטבח נותנת לנו את זה בגדול,  בזכות המאפיינים אשר טמועים בתוך הגבס שזה אומר שיש אופציה לשים גבס שיתגבר על חלק מהחסרונות שקיימים בקיר לבנים,

לדוגמה מעל הכיריים אפשר לשים גבס אדום אשר נועד נגד שריפה.

מתחת צינור מים ניתן לשים גבס ירוק אשר נועד להתגבר על רטיבות.

וקיימים עוד שלל דוגמאות שהופכים את הגבס למנצח בבניה קלה.

המטבח הוא חלק מאוד דומיננטי בדירה, ובגלל העובדה הזאת אנחנו רואים שעבודת הגבס במטבח משנה לשנה רק תופסים פופלריות, אז אם בא לכם להיכנס לתוך הסטטיסטיקה של אנשים אשר משקיעם בביתם אתם לא צריכים לעשות הרבה פשוט יכולים להשאיר הודעה או להתקשר ואנחנו נציע לכם את העבודה האידיאלית עבור המטבח שלכם.

למה דווקא גבס

לגבס יש יתרונות רבים מעל כל המתחרים שלה.

הגבס הוא חומר נושם ובכך איכות האוויר אשר נמצאת בחלל חדר גבס יותר נקייה.

הגבס ניתן למיחזור ובכך הגבס הופך לחומר ירוק.

הגבס הוא חומר מאוד גמיש ובכך ניתן לבצע עליו כל מה שעולה ברוחינו.

הגבס ניתן לשינוי בכל זמן רצוי, וללא יותר מידי מאמץ.

בדף זה פירטנו לכם בקצרה על היתרונות אשר טמונים בגבס יש עוד הרבה יתרונות תוכלו לעיין כאן

תקרת גבס במטבח או תקרה צפה במטבח מבצעים רק אצל אנשי גבס אשר מתמחים בהנמכת תקרה מגבס במטבח, אנחנו מתמחים בתקרה גבס במטבח וגם בכל עבודות הגבס והצביעה, אז אם ברצונכם לעשות עבודות גבס אתם בדיוק במקום הנכון אתם מוזמנים להתקשר אלינו או להשאיר הודעה ואנחנו נבצע לכם תקרות גבס במטבח.