צביעת דירה

פגישת יעוץ חינם

054-600-6760

צביעת דירה

הרבה לקוחות פונים אלינו בשאלה שחוזרת על עצמה איך אתם צובעים דירות בצורה יסודיות כל כך והמחיר שלכם תמיד משתלם והתשובה שלנו זה המוטו שלנו "שביעות הרצון שלכם זה הסיפוק שלנו" ואנו מעוניינים שהסיפוק שלכם יהיה המקסימלי ביותר וצביעת הדירה תהיה מושלמת.
יסודיות והקפדה זה כלל ראשון אצלנו אנו רוצים שהצביעה של הדירה שלכם תצא מושלמת כי אנחנו עובדים הרבה בזכות ההמלצות והפירגונים של הלקוחות שלנו ואנו מאמינם שברגע שאתם תצאו שבעי רצון הן מהצביעה והן מהמחיר גם אתם תפנו אלינו את המכרים והחברים שלכם שנצבע גם להם וזה מוכיח לנו שאתם מרוצים.

המחיר המשתלם

אנו מאמינים שאפשר לקבל תוצאה מושלמת ולא חייב שהוצאה תהיה גדולה.
אחת העקרונות שלנו. שאנו מביאים ללקוחות שלנו. זה צביעת דירה במחיר משתלם תוך כדי מתן עבודה מקצועית ויסודית. רק ברגע שיש לך הרבה לקוחות מרוצים אתה מחוייב ללכת בקונספט הזה. לא סתם החוות דעת של הלקוחות שלנו תמיד חיובית.

מה מבדיל אותנו מהמתחרים

אצלנו הלקוחות שלנו הם בראש סדר העדיפות ובכך פונים אלינו להתייעצות ולא תמיד זה קשור לצביעה עצמה. לדוגמה האם לקנות את הברז הזה או לא ועוד..

אצלנו יצא לכם הרבה יותר נוח

אנחנו נצבע לכם תדירה גם אם אתם שוהים בבית במקביל. בצורה נקייה ויסודית ככה שאתם לא תרגישו שעובדים בדירה צבעים. וכך תוכלו לשהות בדירה במקביל ולא תצטרכו לעבור אחרי הצבעים בניקיון הדירה. והבית שלכם תמיד יצא מושלם.

אחד הכללי יסוד אצלנו זה הסדר והניקיון אצלנו הדירה או המשרד תמיד ישארו נקיים ולא משנה עם זה תוך כדי הצביעה או בסיום הצביעה.
הלקוחות שלנו תמיד מתפעלים מהיסודיות והקפדה על הדברים הקטנים אם אתם מעוניינים שגם אצלכם זה יקרה אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה או התייעצות.

מהלך עבודת הצבע

הכנת הקיר לצביעה מילוי חורים.
במידה ויש סדקים צריך לפתוח את הסדק או להשים רשת.
שיוף הקיר שכל הקיר יהיה אחיד.
לכסות את כל האזורים שלא אמורים להיצבע בדגש על המשקופים והחלונות.
לפני שמתחילים לצבוע יש לוודא שהצבע מדולל כדי לקבל מראה אחיד וחלק.
יש כמה סוגי צבע שהם צבע אקרילי צבע סיד צבע יסוד צבע פלסטיק צבע שמן ועוד..
יש לבדוק שהצבע מתאים לעבודה.
עכשיו אחרי כל הפעולות האלה אפשר להתחיל במלכת הצביעה.
הצביעה נעשית בעזרת רולר רולר קצה מברשת קטנה ומברשת גדולה הדבר החשוב שאנחנו נותנים בו דגש שלא ישאר לכלוך מהעבודה הצבע.
אנו מאמינים שאתם יכולים לצבוע לבדכם את הדירה.
צביעת הדירה היא לא משימה בלתי אפשרית הוא דבר שלגמרי אפשר לעשות לבד עם הכלים הנדרשים והצבע הנכון ובכך אתם יכולים לחסוך לעצמכם כמה מאות שקלים. אבל עם אתם מחפשים תוצאה מושלמת אתם זקוקים לנו כי לנו יש תידע והניסיון ובכך שלא ישארו סימני צבע או סימני תיקונים על הקיר.
כל עבודות הצבע מתבצעות בליווי יוסי חן צבעי מקצועי מיומן עם ניסיון וידע רב בתחום.

אם אתם רוצים צביעה במחיר משתלם ומקצועיות שיא אתם יודעים מה לעשות רמז קטן יוסי חן 054-600-6760.