עבודות גבס בסלון תקרות

פגישת יעוץ חינם

054-600-6760

עבודות גבס בסלון נותן ניראות מאוד דומיננטי כי הסלון הוא מרכז הדירה ואנחנו מעוניינים לתת לו את העיצוב הכי מדהים שאפשר .

עבודות גבס בסלון תקרות

ברגע שהחלטתם לתת לדירה ניראות חדשה הגבס הוא הפתרון האולטימטיבי.

בן השדרוגים שעושים בגבס זה תקרות. כי התקרות הן דבר שמאוד מושך את העין ואנחנו רוצים להביא מראה חדש ומרענן לבית. תקרה עושה לדירה מראה יוקרתי ובמיוחד אם מוסיפים לתקרה עיצובים מיוחדים לדוגמה תקרה בעלת שתי מדרגות עם תאורה נסתרת המשלבת בין תאורת ספוטים ללד וכך הבית מקבל אפקטים מיוחדים בתאורה וזה הציפייה של כל בעל דירה שהדירה תקבל ייחודיות משל עצמה.

למה שווה לבחור בגבס

עבודות גבס הוא האופציה הבולטת מבין כל האופציות הקיימות. בזכות היתרונות הייחודים שקימים בגבס. כי בזכות הגבס העיצובים ניהיו כמעט בלתי מוגבלים וכיום שאנחנו רואים עיצובים בסלון או בחדר אנחנו ישר מבינים שמדובר בעבודת גבס כי כיום אין לגבס אופציה אחרת. וגם הגבס נותן לנו אפשרות לבצע את העבודה בזמן קצר לעומת כל התחליפים שלו חוץ מזה הוא גם זול באופן משמעותי וכמות הלכלוך קטנה יחסית וגם הגבס מתאים את עצמו לכל סביבת עבודה שזה אומר שבגבס יש כמה סוגים יש גבס שהוא עמיד בפני מים יש גבס שהוא עמיד בפני אש ועוד.. וזה רק חלק קטן מהיתרונות של הגבס.

עבודות גבס בסלון

רוב הדירות בישראל יש להם שילוב עם גבס והמקום הדומיננטי שאנחנו שמים בו דגש הוא הסלון כי הסלון הוא הפנים של הבית והגבס נותן לנו תאופציה להאיר את הבית ולתת לו סגנון ייחודי ומעניין והשאיפה שלנו לעצב לכם את הסלון עד כדי שתתפעלו מהעבודה והמכרים שלכם לא יזהו את הבית.

תקרה צפה

זו תקרה בעלת מרווח מהתקרה המקורית או מתקרת הגבס בעלת מדרגה ובכך נותנת מראה תקרה מרחפת יש אופציה לשים חוטי חשמל ותאורת לד נסתרים מה שנותן לנו הדמייה של אולם תצוגה וזה נראה מרהיב ביופיו.
זה המקום בשבילכם אנחנו מתמחים בעבודות גבס בסלון ובתקרות ונותנים שירות בתחום הגבס בכל הארץ אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לשרת אתכם