מסגרת לטלויזיה בסלון

פגישת יעוץ חינם

054-600-6760

מסגרת לטלויזיה בסלון    

רק ב " י מ ייחודיות מהגבס" תותחים בגבס

מסגרת לטלויזיה בסלון מהווה חיסכון בחלל הסלון באופן דומיננטי והמסגרת הפופולרית כיום זו מסגרת מגבס כי הגבס נוצר על בסיס הנתונים הקיימים שזה אומר על הטלויזיה ולא כמו מסגרת מעץ או מדומים לו שזה מגיע במידות מסוימות וזה אחד הסיבות למה גבס כל כך פופולרי כיום.

אנחנו מעוניינים להעניק לכם איכות ומקצועיות למסגרת טלויזיה שעדיין לא הכרתם

כל עבודת גבס או מסגרת לטלויזיה בסלון תהיה בחשיבה הדדית כדי שנוכל להתאים לכם את מסגרת הטלויזיה כמו שתכננתם ושתהיו שבעי רצון מהעבודת הגבס  

קיר גבס לטלויזיה בסלון 

ברגע שהלטתם לעשות קיר גבס לטלויזיה בסלון אתם צריכים לדעת מה אתם רוצים לבצע כי הקיר גבס לטלויזיה בסלון חייב להיות לפי טעמכם.

אבל אם אתם עדיין מתלבטים זה גם בסדר אנחנו כאן כדי לתת לכם יעוץ אנחנו נגיש בפניכם את האופציות שניתן לבצע לפי המרווח ועוד כמה שיקולים שנשאל אתכם.

קיר גבס לטלויזיה בסלון היא הבחירה האידיאלית מבחינת מרווח כי בגבס אנחנו מייצרים את הנישה על הקיר וכך אנחנו חוסכים מקום ונותנים מראה אקסקלוסיבי.

יש הרבה דרכים להפוך את חלל הסלון להרבה יותר מרשים וייחודי אחת הדרכים והדרך הדומיננטי שיש הוא לעשות קיר גבס לטלויזיה בסלון ויש אופציה להטמיע בתוך הקיר גבס בסלון עוד שלל אביזרים לדוגמא רמקולים, תאורה נסתרת, ועוד .. וכל זה בשביל לתת לטלויזיה בסלון מראה מרענן ומרשים.

קיר טלויזיה מעוצב 2019

כיום בשנת 2019 קיימים הרבה סוגי נישות לטלויזיה וכל שנה זה הולך וגודל אז אם אתם מעוניינים כיום לבצע קיר טלויזיה מעוצב יש לכם שלל אופציות בזכות העובדה שכל שנה מתווסף עוד כמה מאות דוגמאות של קיר טלויזיה מעוצב היום שאנחנו בשנת 2019 יש לנו את כל הדוגמאות שהתווצרו עם השנים.

גבס לטלויזיה בחדר

יש לכם טלוזיה בחדר ואתם מעוניינים לתת לה עיצוב אקסלוסיבי שהחדר יקבל מראה ייחודי וגבס לטלויזיה בחדר יכול לתת את זה. בייחוד היום שאפשר לעשות הרבה אופציות בגבס לדוגמה. נישת גבס צפה בעלת תאורה נסתרת המדמה טלויזיה בתוך הקיר.

מה היתרונות של גבס לטלויזיה בחדר

קודם כל והעיקרי ביותר המראה הייחודי שהוא מקבל ועוד הגנה על הטלויזיה שכרגע היא מקובעת לקיר עם מגן עליה שזה הגבס. חלל החדר גודל באופן משמעותי בזה שהוא לא צריך עכשיו שולחן או כלי מעמיד לטלויזיה..

בניית קיר גבס לטלויזיה 

אנחנו יוצרים קיר גבס לטלויזיה המעניק מראה יוקרתי לחלל הבית

ייחודיות שיש בעט בניית קיר גבס לטלויזיה מתי שאנחנו מחליטים לתת לבית מראה עיצובי כמו בניית קיר לטלויזיה אנחנו משדרגים את הבית מקצה לקצה בזכות המראה הדקורטיבי המושלם שהקיר לטלויזיה מעניק לנו בזה שהוא נותן לנו את האופציה להכניס את הטלויזיה לקיר שהיא נראית חלק מהקיר וגם מכסה את כל החוטים שיוצרים מעין בלגן בסלון, ונותן לנו את האופציה בעט בניית הקיר להוסיף גם מדף גבס בשביל הממיר וDVD וכך הסלון מקבל מראה ייחודי משלו

אז המקום המושלם לבצע מסגרת לטלויזה (נישה לטלויזיה) זה י מ ייחודיות מהגבס אנחנו מתמחים בכל עבודות הגבס.