הנמכת תקרה למזגן מיני מרכזי

פגישת יעוץ חינם

054-600-6760

הנמכת תקרה למזגן מיני מרכזי

הנמכת תקרה למזגן מיני מרכזית נפוצה כיום בכדי לחסות את תעלות מיזוג האוויר וגם לתת למבנה שינוי דקורטיבי, לרוב שמבצעים הנמכת תקרה עושים כמה שינוים דקורטיבים כדי לתת לתקרה בנוסף לשטח אחסון של הצינורות מיזוג אוויר מראה מרענן אשר יוסיף באופן משמעותי ניראות יוקרתית.

הנמכת תקרה למזגן מידות

כאשר מבצעים הנמכת תקרה למזגן, אנו אמורים לראות באיזה מזגן מדובר כדי לתכנן את המידות המדויקות של הקונסטרוקציה שלא יקחו עוד מקום בתוספת למקום שנלקח לצורך המזגן, לרוב מרווח בין תעלת מיזוג האוויר לתקרה לא אמורה לקחת עוד מקום ובכך אנחנו מרווחים גובה לתקרה.

הנמכת תקרה למזגן

הנמכת תקרה למזגן בין עם מדובר במזגן מרכזי ובין אם מדובר במזגן מיני מרכזי חייב לכסות את תעלות מיזוג האוויר ואת חוטי החשמל הנוצרים, והפטרון הטוב ביותר הוא הנמכת תקרה מגבס כי הגבס מביא איתו שלל יתרונות בין אם מבחינת עיצובית ובין מבחינה אסטטית ועוד..

הנמכת תקרה מינימלית

הנמכת תקרה מינימלית לרוב יספיק 10 סנטימטר בלבד מהתקרה המקורית לתקרת הגבס כדי לתת לתקרה מראה מרענן אשר יכסה על הפגמים וגם יתן מראה עיצובי מנצח, אבל הכל תלוי בסיטואציה עצמה מידי פעם נדרש יותר, ואת זה ניתן לקבוע רק בדירה עם מכשור מיוחד אשר בעזרתו אנחנו מבינים אם לקירות או לתקרה יש שיפוע או שאפשר להתחיל לעבוד בקלות על התקרה.

גובה הנמכת תקרה למזגן

גובה הנמכת תקרה למזגן משתנה בהתאם לסוג המזגן יש מזגנים אשר צריכים קצת מרווח במטרה לא לכלכל את הגבס או את מנוע המזגן, הכול תלוי במזגן הספציפי אצלנו אנחנו מתמחים בעבודות גבס ובייחוד בתקרות גבס מיוחדות ונוכל לתת לכם את המענה הרצוי וגם לשמור על אורך חייו של המזגן.

כאשר אנחנו מדברים על מזגן רגיל לרוב לא אמורים להשאיר מרווח עקב העובדה שמזגן רגיל נושם מלפנים ולא מלמעלה.

גבס למזגן מיני מרכזי

גבס למזגן מיני מרכזי היא האופציה האולטימטיבית כדי לכסות את צינורות המזגן, ובכדי לתת לתקרה עיצוב מרהיב, כיום שבכל בית קיים עבודות גבס או אלמנטים מגבס, הגבס נהייה לפרט הכי נפוץ בעבודת השיפוץ.

אז אם ברצונכם לבצע עבודות גבס למזגן מיני מרכזי אתם בדיוק במקום הנכון אנו נוכל לבצע לכם את העבודה בצורה הבטוחה והמקצועית ביותר.

הנמכת תקרה מגבס למזגן

הנמכות תקרה מגבס למזגן מתבצעות בעיקר כשרוצים להתקין מזגן מרכזי או מזגן מיני מרכזי, בגלל העובדה שצריך לכסות את המנוע וחוטי החשמל אשר נמצאים בסלון ולצורך זה אנחנו צריכים לעשות הנמכת תקרה בסלון או שנמצאים במשרד, אבל בכל האופציות שאנחנו שמים מזגן ויש צורך לחסות כבלי חשמל או סתם לשפר את מראה התקרה האופציה האולטימטיבית שניתן לעשות זו הנמכת תקרה מגבס.

אצלנו אנחנו מאמינים שמגיע לכם יותר שירות, יותר מקצועיות, ויתר ניראות אקסקלוסיבית,

למה שווה לבחור בנו

מחיר

אנו מתחייבים לתת את המחיר המשתלם ביותר, תוך כדי מתן עבודה עם החומרים מהטובים שקיימים בשוק.

שירות

אנו נעניק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר, בכדי שנבין את רצונכם  ושתהיו שבעי רצון מהעבודה וכך תמליצו עלינו בפני המכרים שלכם.

מקצועיות

אנו עובדים במקצועיות מרבית עבור הלקוחות שלנו, ומעסיקים רק אנשי גבס בעלי ניסיון וחשיבה רחבה כדי שהעבודה תצא הכי מקצועית שיש.

סדר וניקיון

אנו מקפידים על הסדר והניקיון, הן תוך כדי העבודה והן לאחר העבודה אנו מקפידים לעבוד באסטטיות רבה שכך לא יפריע לכם בשגרת חייכם בדירה.הנמכת תקרה למזגן מיני מרכזי או הנמכת תקרה למזגן רגיל מבצעים רק אצל "י מ ייחודיות מהגבס" אצלנו אתם תקבלו הנמכת תקרה מינימלית מבחינת מידות וגם ניראות מדהימה אצלנו הנמכת תקרה מגבס למזגן מתבצעת עם החומרים הטובים ביותר.